Adres : Güzel Yalı Mah. Turgut Özal Bulvarı Güler Apt. Altı No:20/D Çukurova / ADANA
Tel : (0322) 234 90 32
Fax : (0322) 234 90 66
Web : www.ntsyapi.com.tr
E-mail : ntsyapi@ntsyapi.com.tr


 
    HAKKIMIZDA


NTS Yapı Malzemeleri İnşaat, Mühendislik, Müşavirlik, Dekorasyon, Turizm, Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi;
 

06.08.2004 tarihinde kurulan ve T.Özal bulvarı egemen Apt. No:47/b adresinde 01.11.2004 tarihinde mağaza dekorasyonunu tamamlayarak sektördeki faaliyetlerine başlayan bölgesel bir pazarlama ve dekorasyon ticari firmasıdır.
 
Firma, inşaat ve dekorasyon hizmetlerinin önümüzdeki 10-15 yıl içerisinde Türkiye’de atağa kalkacağını düşünmüş ve bu alanda gerekli araştırmalarını yaparak sektördeki yerini almıştır.

Firma bünyesinde, mimar,  makine  mühendisi ve teknik ressam olmak üzere 3 personel çalışmakla beraber;bölgedeki usta ve taşeronlarla da görüşerek gerekli oldukça yapım işlerini de işinin ehli ekiplerle beraber çalışmaktadır.
NTS Yapı Malz.. Şirketi ithalatçı üç firmanın bölge distribütörü olarak faaliyet göstermekle beraber;aynı zamanda adana bölgesinde üretim yapan Akdeniz A.Ş. Firmasının da satış ofisi olarak işlevini sürdürmektedir.
 Akdeniz a.ş. Firmasının üretmiş olduğu ve günümüz teknolojilerinin kullanıldığı son derece çağdaş ve pratik ürünler olan; SIVAX-BETOX-CERAX inşaat sektöründe kendi vizyonu’nu yaratmak suretiyle bu piyasada ,kalitesiyle ve hizmet anlayışıyla kısa bir zaman da yerini alacak ve ürün portföyündeki çeşitlilikle profesyonel düşünenlerin çözüm ortağı olacaktır.

SIVAX; Türkiye’de bir ilk olan,fabrikadan şantiyelere silo ile hazır sıva konusunda ,binalara çağdaş görünüm kazandırmakla kalmayıp;aynı zamanda müteahhitlere ,zaman-ekonomi ve işçilik konusunda büyük avantajlar sunmaktadır.
CERAX; seramik yapıştırıcıları ve derz dolgusu konusunda ,kendini geliştirmekle kalmayıp,en iyi olma yolunda araştırmalarını tamamlayarak vazgeçilmez ürün portföyüyle ustaların işini kolaylaştıran ve işin uzun vadede kalitesini ortaya koyan çözümler sunmaktadır.

BETOX; günümüz teknolojilerden yararlanmak isteyen ve zamana değer veren,müteahhitler,taşeronlar ,ustalar ve büyük projeler de ,vazgeçilemez çözüm önerileri ortaya koyan ürün gurubu olup;hazır ,tamir ve örgü harçları,yüzey sertleştiricileri,tesviye şapları ve tesviye harçları olarak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
 
Diğer bayiliklerimiz : Knauf ( pft-hazır sıva ve harç makine sistemleri, satış ve teknik servis )
Güven madencilik- No1 Yalıtım sıvaları ve yalıtım şapları
Lamine ve laminant parke : Kaındl & Dendro & Balterio & Şerifoğlu ; bu firmaların bölge distribütörlüğünü yapan NTS Yapı Malz. Şti.,bölgesinde şehir bazında bayilikler oluşturarak sınırsız ve kaliteli zemin uygulamalarını tüm bölge halkı ile paylaşmayı kendine felsefe edinip;bu sektördeki yerini başarıyla temsil etmeyi kendine ilke edinmiştir.”
 
Bizler çok iyi biliyoruz ki hangi işi yaparsanız yapın;
işinizi iyi yapın ,onu sevin ve başarmak için çizginizden asla sapmayın;belirlediğiniz hedeflere ulaşmayı kaçınılmaz kılmak istiyorsak mücadelemizi kalitemizden ödün vermeden istikrarla sürdürmek en büyük ilkemiz olacaktır.

Sizleri seviyoruz ve işimize saygı gösteriyoruz,biliyoruz ki bir gün yolumuz sizlerin yolu ile kesişecek ve sizlere ne denli değer verdiğimizi göstereceğiz.
 
 Saygılarımla
 
 NTS Yapı Malz. ltd. Şti.
 Yöneticisi